HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Publikohet lista e lojtareve per miqesoren me Sllovenine
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Shkurt 2011 23:00   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseFederata Shqipetare e Futbollit ka publikuar sot listen prej 20 lojtaresh qe trajneri Josip Kuzhe ka menduar per ndeshjen miqesore me Sllovenine. Kjo ndeshje do te luhet te merkuren ndersa grumbullimi i lojtareve kuqezi do te filloje te djelen.

Ja lista e lojtareve te grumbulluar nga Kuzhe

1.      Arjan Beqaj                                               Ermios

2.      Samir Ujkani                                             Novara Calcio

3.      Andi Lila                                                    SK Tirana

4.      Armend Dallku                                          Vorskla Poltava

5.      Kristi Vangjeli                                            Aris Selaniku

6.      Ansi Agolli                                                 Qaraback

7.      Admir Teli                                                 Qaraback

8.      Lorik Cana                                                 Gallatasaray

9.      Endrit Vrapi                                               Skenderbeu

10.  Ervin Bulku                                                Hajduk Split

11.  Altin Lala                                                   Hanover 96

12.  Ledion Memushaj                                   Chievo Verona

13.  Klodian Duro                                             Lask Linz

14.  Gilman Lika                                               SK Tirana

15.  Emilian Vila                                               Dinamo Tirana

16.  Gjergj Muzaka                                          Skenderbeu

17.  Erjon Bogdani                                           Cesena

18.  Hamdi Salihi                                              Rapid Vienna

19.  Edmond Kapllani                                     Paderborn

20. Elis Bakaj                                                    Dinamo Bukuresht

Enea Shtrepi


busy
komente