HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Miqesorja me Sllovenine te merkuren ne oren 20:00
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Shkurt 2011 16:18   pdfShtypEmail

stadiumi_kombetar_qemal_stafa_thumbNdeshja miqesore Shqiperi-Slloveni do te luhet te merkuren ne darke ne oren 20:00 ne stadiumin “Qemal Stafa”. FSHF nuk ka publikuar akoma cmimet e biletave per kete miqesore por besohet se do te jene te lira. Kuqezinjte kane nevoje per mbeshtetjen e tifozeve qe nuk i kane lene kurre vetem. Kuzhe per kete ndeshje ka ftuar te gjithe lojtaret me te mire dhe ka ndermend te luaj kunder Sllovenise per te fituar.

Enea Shtrepi


busy
komente