HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Gjyqtare grek per miqesoren e te merkures
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Shkurt 2011 16:24   pdfShtypEmail

gjyqtare_treTre gjyqtare grek do te albitrojne ndeshjen miqesore Shqiperi-Slloveni. Ky lajm eshte shkruar dhe ne mediat greke. Mihal Kukulaqis eshte gjyqtari kryesor i kesaj miqesore qe do luhet te merkuren ne stadiumin “Qemal Stafa” dhe do te vleje si nje provim i mire para fillimit te eleminatoreve ku kombetarja jone do te luaj me Bjellrosine.

Enea Shtrepi

 


busy
komente