HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
George Hagi: Lorik Cana nje "luan" i vertete
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 07 Shkurt 2011 12:47   pdfShtypEmail
lorik__canaj_gallatasarajas fitores se djeshme 4-2 te Gallatasarait me hapjen e golaeades nga Lorik Cana tashme prej 4 ndeshjesh ne rolin e qendermbrojtesit trajneri George Hagi u shpreh me superlativa per Canen, ku ai tha: "Cana eshte ne superforme. Nuk jam i befasuar nga loja dhe goli i tij. E dija se ka dhe reflekse per gol. Nuk jam i befasuar kur e shikoja ne mbrojte dhe ne mesfushe por me vjen shume mire kur e shikoja qe me hapa galopante levizte drejt sulmit. Une kam besuar gjithmone tek ai", theksoi Hagi.

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente