HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore / Ndizet atmosfera perpara ndeshjes
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Shkurt 2011 18:14   pdfShtypEmail
Tifoz_kuq_e_ziKur do dhe pak me shume se dy ore qe te filloje ndeshja miqesore Shqiperi-Slloveni atmosfera duket qe eshte e ndezur ne Tirane ku shikojme grumbullime njerezish me flamuj dhe shalle te ekipit kombetar. Po ashtu dhe perreth stadiumit turma me njerez qe hyjne brenda per te zene vendet e tyre. Nuk mungojne dhe tifozet e zjarrte nga Kosova dhe viset e tjera Shqiptare. Megjithese eshte ndeshje miqesore nuk kane ngurruar te bejne qindra km per te ardhur ne Shqiperi dhe suportuar skuadren kombetare.

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente