HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Thirret Vrapi dhe Shoshi, pushim Lila dhe Bakaj
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 05 Tetor 2009 12:02   pdfShtypEmail
shqiperia_feston_golTrajneri i kombetares Josip Kuzhe, pasi ka pare takimin Skenderbeu-Apolonia, ashtu sic ishte parashikuar, thirri ne ekipin kombetar Marenglen Shoshin e Apolonise dhe Endri Vrapin e Beses, per te zevendesuar Elis Bakajn dhe Andi Lilen te cilet nuk u grumbulluan me skuadren per kete periudhe pergatitore perpara ndeshjes me Suedine per eliminatoret e kampionatit Evropian qe do te luhet me 14 Nentor ne Suedi

Klevis Bejkolli

busy
komente