HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gallatasaray / Lorik Cana del per shitje
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 19 Shkurt 2011 14:04   pdfShtypEmail
LORIK_CANAKlubi Turki Gallatasarajit ka publikuar mesnaten e sotme nje lajm ne sajtin e saj zyrtar  se ka vendosur te krijoje nje ankand per shtijen e futbollistit Shqiptar Lorik Cana me nje vlere minimale 7 milion euro. Ky lajm eshte bere zyrtar pasi futbollisti kerkohet nga disa klube te Premier Liges ne Angli. Klubi mendon qe futbollisti te vihet ne dispozicion te merkatos ne veren e ketij viti.

Besi Donati.

busy
komente