HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Safet Susic: Shqiptaret kane ekip te rrezikshem
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Mars 2011 15:37   pdfShtypEmail
shqiperi0bjerrusiTrajneri i Bosnje-Hercegovines ka folur hapur per mediat boshnjake per ndeshjen per eliminatoret Euro 2012 me 7 qershor me Shqiperine:"E morrem lehte ne takimin e pare me Shqiperine ne Tirane dhe mendoj se ai barazim na ka penalizuar,por do te jete vetevrasje per ne nese nuk marrim 3-piket ne shtepine tone,keshtu qe paralajmeroj lojtaret qe ta marrin shume seriozisht kete gje pavaresisht se ne kemi nje ndeshje tjeter per te zhvilluar para takimit me Shqiperine por ky eshte fakt qe shqipetaret kane nje ekip teper te rrezikshem sepse kete gje e kane treguar me shume ekipe",perfundon paralajmerimin e tij per te vetet Safet Sushiç.

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente