HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Biletat per Shqiperi-Bjellrosi, nga sot mund te blihen online
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 17 Mars 2011 23:14   pdfShtypEmail

bileta_per_ndeshjeTashme tifozat shqipetare kuqezi,brenda dhe jashte territorit do te kene mundesi te rezervojne biletat nepermjet internetit ne nje faqe te vecante te qujtur"Blini Bileta" e cila ndodhet ne pjesen e siperme te djathte te  faqes zyrtare te Federates Shqipetare te Futbollit.Kjo risi pritet te sjell shume tifoz nga Prishtina ,Shkupi e Tetova qe kane nisur te interesohen ne kete dite te pare

Mjafton nje regjistrim i thjeshte per t’u futur ne kete faqe per te pare cilat vende jane te lira dhe mund te rezervosh ne Qemal Stafa per ndeshjen me Bjellrosine. Prenotimi i kesaj bilete shoqerohet me nje kupon qe te vjen ne e-mail dhe me printimin e tij ne 4 pika qe do te behen publike shume shpejt ne Tirane, ne disa rrethe te Shqiperise por edhe ne Prishtine. Gjithkush qe ka bere prenotimin e biletes do te kete mundesi te shkoje per ta terhequr. Ne kete menyre FSHF do te siguroje minimizimin e falsifikimit te biletave, pasi tashme ajo do te jete elektronike me disa elemente sigurie. Kompania e cila ka bere te mundur krijimin e ketij programi ben te ditur se blerja e biletave mund te filloje qe sot. Bileta e tribunes A dhe B per ndeshjen me Bjellorusine qe do te luhet me 26 mars, do te jete 5000 leke, karshia apo tribuna D2 do te kushtoje 1 mije leke, D1 dhe D3 nga 700 leke dhe anesore apo siç quhen ndryshe 10-shet do te kushtojne 200 leke. Sigurisht qe veç kesaj forme te blerjes se biletave do te vazhdojne te funksionojne edhe pikat e meparshme per te blere bileta.

Pirro Nika


busy
komente