HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Ansi Agolli: Jemi te vendosur per fitoren
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 21 Mars 2011 16:44   pdfShtypEmail

ansi_agolliMbrojtes i krahut te majte i kombetares tone Ansi Agolli ne konferencen per shtyp ka deklaruar:

“Kjo ndeshje eshte sfida me e veshtire per ne pasi kemi nje kundershtar shume te forte perballe, te cilet nuk kane humbur asnje ndeshje deri tani. Megjithate ne jemi te vendosur per fitore sepse vetem fitorja na ben pune. Na jep shpresa per nje kualifikim. Besoj se me mbeshtetjen e tifozave do t'ja arrijme qellimit tone final, fitoren".

Edi Kaja

busy
komente