HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Andi Lila: Ekipi gezone forme te mire fizike
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 21 Mars 2011 17:03   pdfShtypEmail

andi_lila_611092818“Kemi perballe nje kundershtar te forte, por sdua te flas per ta. Une e theksoj se ne pergjithesi lojtaret tane jane ne kondicion te mire fizike po ashtu dhe psikologjik. Po e pregatisim mire kete ndeshje dhe me ndihmen e tifozeve dhe te Zotit do t'ja dalim", perfundoi deklaraten per mediat kapiteni i ekipit te Tiranes.

Edi Kaja


busy
komente