HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Altin Lala: Kjo ndeshje eshte shpresa jone per Euro 2012
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Mars 2011 20:25   pdfShtypEmail
Altin_LALA_1Kapiteni i Kombetares tone Altin Lala ka deklaruar sot per mediat: "Kjo eshte ndeshja qe ne do te na mundesoje te shpresojme apo jo per me tej ne kompeticionin me te madh, Europianin e vitit 2012. Kjo ndeshje eshte celesi i ecurise sone. Ju bej thirrje te gjithe lojtareve te jene te bindur ne vetvete dhe te luajne me zemer dhe me teper force qe ne te gjithe te arrijme te marrim patjeter fitoren perpara Shqiperise sone te dashur. Ne e dime qe kemi perballe nje kundershtar teper te forte, por ne do te dijme t'a perballojme kete kundershtar dhe me patjeter duhet ta mundim qe te shpresojme per me tej."-ka perfunduar Lala duke folur per kete sfide dhe duke iu dhene kurajo shokeve te ekipit.

Edi Kaja

busy
komente