HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuzhe programon formacionin anti-Bjellrosi
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Mars 2011 23:42   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeKur duhen edhe tre dite per te ardhur e shtuna, trajneri Josip Kuzhe ka filluar te qartesoje idete per skuadren qe do e nisi nga minuta e pare kunder Bjellrosise ne Qemal Stafa. 11 lojtaret qe kroati futi ne loje kunder Olimipikut ne miqesoren qe u luajt sot ne Kavaje me shume mundesi do te jene titullare. Ne porte pritet te rikthehet Arjan Beqaj. Ne mbrojtje Lila ne krahun e djathte, Cana-Beqiri ne qender, Agolli nga krahu i majte. Lala, Bulku, Skela dhe Bakaj do formojne mesfushen ndersa Bogdani dhe bomberi shkodran Hamdi Salihi do luajne ne sulm.

Enea Shtrepi


busy
komente