HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Ervin Bulku: Mund te mundim kedo
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 24 Mars 2011 00:51   pdfShtypEmail
ervin_bulku_greuther_albania_thumbMesfushori i kombetares tone, autori i atij supergoli ne miqesoren me Sllovenine eshte treguar teper i "guximshem" me deklaraten e tij per mediat: "Une besoj se ne mund te mposhtim kedo ekip. E kemi treguar me shume skuadra kete gje, por gjithmone nese ne luajme te gjithe si nje trup i vetem mundim kedo. Kemi shume futbolliste me kualitet ne skuader dhe me ndihmen e tifozeve tane te zjarrte dhe perpara tyre ne do ta fitojme patjeter kete ndeshje", perfundoi deklaraten e tij lojtari i Hajduk Split.

Edi Kaja

busy
komente