HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Lorik Cana: Vetem te fitojme, kjo ka rendesi
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 24 Mars 2011 21:52   pdfShtypEmail
lorik_cana_bendtner_ndeshjaLorik Cana, njeri prej lojtareve me te rendesishem te kombetares "kuq e zi" ka deklaruar per mediat se nuk i intereson se me cfare rezultati ne fitojme por vetem te fitojme. "Nuk presim te fitojme 3-0 perballe bjelloruseve por vetem te fitojme. Kemi ambicien per te fituar kunder tyre dhe per tu futur ne loje vetem me kete piksynim sepse me kete 3-pikesh ne arrijme ne kuoten e 8 pikeve dhe arrijme Bjellorusine ne te kundert ne humbasim shpresat per nje arritje te madhe per te gjithe. Jemi te mobilizuar dhe mendojme vetem per te fituar, asnje rezultat tjeter nuk vlen per ne", perfundoi proncimin mesfushori shkaterrues i ekipit turk Gallatasaray

Edi Kaja

busy
komente