HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012 / Tifozat shqiptar me flamur "gjigand"
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 26 Mars 2011 19:20   pdfShtypEmail
tifo_kuq_e_zi_rrugveKrahas mbravjatjes se puneve ne stadiumin kombetar per ndeshjen e shume pritur Shqiperi - Bjellorusi , e cila do te filloje ne oren 20:00 tashme policia po merr masat per sistemimin e tifozerise ne stadium. Mijera tifoze po paraqiten ne ambjentin madheshtor te krijuar ne "Qemal Stafa" ku deri tani dallohet nje flamur i madh i Shqiperise po ashtu edhe nje tjeter flamur qe shkruan "7 vjet Tifozat Kuq e Zi". Pak nga pak i gjithe stadiumi do te jete plot e perplot sepse shume tifoza jane rreth stadiumit dhe te tjere ne shkallet e tij.

Besi Donati

busy
komente