HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Shqiperia, hera e pare, tete pike ne pese ndeshje
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Mars 2011 00:37   pdfShtypEmail
albania_against_hungaryPas fitores qe arriti me Bjellorusine, Shqiperia arriti te vendosi edhe nje rekord persa i perket pikeve te grumbulluara pas pese ndeshjesh neper eliminatore. Eshte hera e pare qe ne grumbullojme 8 pike pas 5-se ndeshjesh eliminatore. per here te fundit ne eliminatoret e Boterorit 2006-te ne kemi grumbulluar gjashte pike pas 5-se ndeshjesh kur trajner ishte kroati Otto Baric

Besi Donati

busy
komente