HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja / Lorik Cana shkon ne Kosove
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Mars 2011 18:08   pdfShtypEmail
lorik_canaMbas fitores historike per kombetaren tone pasi nuk e kemi arritur asnjehere kete sukses qe pas 5 ndeshjeve te grumbullonim 8 pike,ylli i kombetares tone e ka shfrytezuar me se miri kete moment duke shkuar ne vendlindjen e tij ne Kosove,sot rreth ores 15:00 te drekes ai eshte pare ne sheshin e qytetit te Prizerenit. Loriku e ka thene dhe me pare qe ka nje apartament te tijin ne Tirane dhe shume miq e shoke por dashuria per vendlindjen e tij duket se nuk i ka rezistuar pasi mbas takimit te fituar me Bjellorusine ai vetem naten ka kaluar ne Tirane.

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente