HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Kombetarja kroate kerkon Kuzhen
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 28 Mars 2011 23:22   pdfShtypEmail

josip_kuzhe1Mediat kroate sot ne mbremje kane publikuar lajmin se kombetarja e Kroacise kerkon te riktheje Kuzhen. Trajneri Josip Kuzhe eshte duke zhvilluar nje pune te mire me kuqezinjte dhe rezultatet pozitive ne ndeshjet e kesaj fushate eleminatore kane rritur vleren e tij. Kroacia ka humbur me Gjeorgjine ne ndeshjen e fundit dhe trajneri Slave Bilici eshte kritikuar ashper nga opinioni publik kroat. Por te gjitha gjasat jane qe Kuzhe te refuzoje kete oferte pasi ai preferon te beje gjera te medha me Shqiperine. Kete e ka deklaruar shume here. Pas fitores me Bjellorusine, presidenti i FSHF-se Armando Duka ka bere te ditur se do te rinovoje edhe me dy vite te tjera kontraten e kroatit Kuzhe.

Pirro Nika


busy
komente