HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hanover/ Sasi eksplozivi jashte stadiumit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 31 Mars 2011 21:32   pdfShtypEmail
hanover_stadiumE perditshja gjermane Bild sot citon per nje ngjarje teper te hidhur. Jane kapur dy sasi eksplozivi ne fushe dhe jashte stadiumit ne ndeshjen Dortmund-Hannover ku luan per vite me rradhe kapiteni i kombetares sone Altin Lala. Lala do te luante dhe ne kete ndeshje.Per fat te mire policia gjermane ka zbuluar gjithcka. Nje lajm qe tronditi Gjermanine dhe krejt boten e futbollit, por qe per fat te mire nuk u vu ne jete nga autoret dhe u lokalizua ne kohe reale nga autoritetet.
Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente