HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Elis Bakaj ne krah te kundert
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 31 Mars 2011 21:43   pdfShtypEmail
elis_bakaj1Ekipi i Dinamos se Bukureshtit, aty ku luan mesfushori Elis Bakaj luan diten e neserme kunder Cluj. Ne formacionin paraprak te kesaj ndeshje trajneri i skuadres se Dinamos ka hedhur ne fushe eshte futbollistin shqiptar. Keta radhe ai nuk do te luajne ne pozicionin e tij te zakonshem si mesfushor i majte, por ne krahun e djathte. Ne nje interviste te shkurter per www.albaniasoccer.com ai shprehet: " Eshte e vertete qe une neser mund te luaj nga minuta e pare. Une nuk do te luaj ne pozicionin tim, pra ne krahun e mjate te mesfushes, por ne krahun e djathte. Kete gje ma ka konfirmuar edhe trajneri i skuadres, por neser do te vendoset perfundimisht." - ka permbyllur Elis Bakaj.

Besi Donati

busy
komente