HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Erion Bogdani celesi i suksesit per Cezenen
nga AlbaniaSoccer   E diel, 17 Prill 2011 19:28   pdfShtypEmail
erion_bogdani_cezenaNe ndeshjen e sotme midis Cezenes dhe Barit ka qene Er-bomber qe i ka dhene fitoren skuadres se Cezenes. Ne kete ndeshje qe pjesa e pare ka perfunduar me rezultatin 0-0 ne pjesen e dyte i ka dhene zgjidhje Erion Bogdani duke shenuar golin e vetem te takimit, i cili vlen tri pike te arta per Cezenen. Erion Bogdani eshte zevendesuar ne minuten e 75-te te takmit. Ekipi i Bogut duhet te siguroje vetem dy pike ne keto jave te mbetura ne Seria A, qe te mos biere ne nje kategori me poshte ne keto jave te mbetura ne Seria A.
Besi Donati

busy
komente