HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret / Totenhemi interesohet per Lorik Canen
nga AlbaniaSoccer   E diel, 17 Prill 2011 22:13   pdfShtypEmail
lorik__canaj_gallatasarajDisa media turke sot kane pasqyruar poziten e Lorik Canes dhe interesimin e klubeve angleze. Ato bejne te ditur se tani ka dale ne skene fuqishem ekipi i madh anglez Totenham, trajneri i se cilit e njeh me se miri Canen pasi e ka pare dhe studiuar shume ate kur luante me Sunderland. Ne Angli, pervec Totenham, jane te interesuar dhe Everton, Fulham dhe Aston Vila e Zherard Hulierit.

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente