HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Tirana-Skenderbeu do luhet ne Qemal Stafa
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 23 Prill 2011 23:17   pdfShtypEmail

QemalStafaStadiumTiranaKryefjala e javes se XXX te Kategorise Superiore do te luhet ne stadiumin kombetar Qemal Stafa dhe me shume mundesi me prozhektore te ndezur. Drejtuesit e Tiranes nuk kane qene dakort qe te luhet ne Selman Stermasi sepse ata kerkojne qe tifozeria bardheblute te jete e shumte ne numer ne kete ndeshje. Tirana edhe pse nuk luan per gje ne kampionat mesa duket e ka marre seriozisht Skenderbeun dhe nuk ka ndermend te toleroje. Drejtuesit e Tiranes vetem neser do te tregojne se ne cfare ore do te luhet ndeshja te henen.

Enea Shtrepi


busy
komente