HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet kuqezi nuk do ta lene Shqiperine vetem ne Bosnje
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 21 Maj 2011 22:49   pdfShtypEmail

Tifoz_kuq_e_ziTifozet Kuqezi kane filluar organizimin dhe premtojne se nuk kane ndermend te lene vetem kombetaren e Shqiperise ne ndeshjen kunder Bosnjes. Te organizuar ata do te shkojne ne Zenice, per te veshur me ngjyrat kuqezi nje pjese te stadiumit “Bilino Polje”. Disa autobuze do te shkojne ne Bosnje dhe te tjere shqipetar qe jetojne atje do ti bashkohen kuqezinjve qe nuk do te lene vetem Shqiperine ne nje ndeshje vendimtare per fatin e kualifikueseve Euro 2012.

Enea Shtrepi

 


busy
komente