HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Te enjten prova gjenerale para Bosnjes
nga AlbaniaSoccer   E martë, 31 Maj 2011 22:14   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeJosip Kuzhe do te provoje te gjithe lojtaret e tij ne nje ndeshje miqesore para se te niset per ne Bosnje. Kombetarja do te luaj kunder skuadres se Olimpikut nje ndeshje kontrolli ku Kuzhe do te provoje te gjitha idete e tij dhe do te behet gati per ndeshjen qe do te luhet ne 7 qershor ne Zenice. Miqesorja me Olimpikun do te zhvillohet ne 2 qershor, ne stadiumin Niko Dovana te Durresit ne oren 17:30. Per momentin Kuzhe ka te grumbulluar 23 lojtare por ne Bosnje do te marre tre ose kater me pak. Te gjithe i ka te gatshem per momentin dhe te gjithe besojne se mund te marrin nje rezultat te mire ne kete ndeshje mjaft te veshtire.

Enea Shtrepi


busy
komente