HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Gjyqtare hollandez per Bosnje-Shqiperi
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 04 Qershor 2011 23:33   pdfShtypEmail

gjyqtare_treUefa ka percaktuar nje treshe gjyqtaresh nga vendi i tulipaneve per te drejtuar ndeshjen mes Bosnje Hercegovines dhe Shqiperise. Kryesori I ketij takimi do te jete hollandezi Kevin Blom nje gjyqtare me eksperience ne arenen nderkombetare. Ai njihet si nje gjyqtare qe nuk nxjerr shpesh nga xhepi kartonat, madje ne ndeshjet nderkombetare ai ne 10-te takime nuk ka dhene asnje karton te kuq.  Ndeshja Bosnje Hercegovine-Shqiperi do te zhvillohet te marten ne 7 qershor, ne Zenice.


busy
komente