HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Te gjithe me syte dhe shpresat nga Salihi
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 04 Qershor 2011 23:45   pdfShtypEmail

hamdi_salihi_alb-dan 1-1Demtimi i pesuar pak dite me pare ka bere qe te gjithe tifozet kuqezi, lojtaret e kombetares dhe trajneri Kuzhe te jene ne ankth. A do te rekuperohet ne kohe Hamdi Salihi per Bosnjen? Kjo eshte pyetja qe bejne te gjithe ne kete moment. Bomberi shkodran eshte kthyer te shtunen ne stervitje por ka bere vetem disa vrapime i diferencuar nga grupi. Mjeket e kombetares nuk dine cte thone ende nese ai do te jete apo jo i gatshem. Kuzhe po shpreson shume qe bomberi shkodran te rikthehet ne kohe pasi do ti prishte planet ne te kundert. Vetem te henen do te mesohet perfundimisht nese Salihi do te mundet apo jo te luaj ndaj Bosnjes.


busy
komente