HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Salihi do te jete ne Bosnje
nga AlbaniaSoccer   E diel, 05 Qershor 2011 23:23   pdfShtypEmail
hamdi_salihi_alb-dan 1-1Nje lajm i mire per kombetaren tone eshte permiresimi i Hamdi Salihit. Shkodrani eshte akoma ne pikepyetje nese do te jete i gatshem te luaj kunder Bosnjes apo jo. Josip Kuzhe ka vendosur qe ta marre me vete bomberin shkodran ne Zenice per te vendosur ne fund nese do ta fuse ne loje apo do te leje ne stol sulmuesin. Mjeket e kombetares ka dhene shpresa se ai mund te kaloje demtimin dhe te luaj por akoma nuk eshte vendosur perfundimisht.

busy
komente