HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuqezinjte te merkuren mberrijne ne Tirane
nga AlbaniaSoccer   E martë, 21 Qershor 2011 22:14   pdfShtypEmail

kombetatja_zbret_autobuzKombetarja e Shqiperise do te mberrije te merkuren ne Tirane pas nje rruge te gjate e te lodhshme kthimi nga Argjentina. Kuqezinjte jane nisur te marten dhe vetem ne oren 12:00 te merkuren do te mberrijne ne aeroportin e “Nene Tereza”. Rrugetimi i tyre ka nisur nga Buenos Aires drejt Italise ku do bejne tranzitin dhe nisen pastaj per ne Tirane. Kuqezinjte u munden te henen 4-0 nga Argjentina duke bere nje paraqitje te turpshme dhe mos paraqitur asgje te vlefshme ne ate takim qe me mire te mos ishte luajtur.


busy
komente