HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Erjon Bogdani shenon ne humbje
nga AlbaniaSoccer   E diel, 18 Tetor 2009 17:39   pdfShtypEmail

bogdani_kievo_gol__518212477Erjon Bogdani ka luajtur vetem 25-se, minutat e fundit te takimit qe Kievo ka humbur ne shtepine e saj me Barin. Er-Bomber ka hyre ne fushen e lojes ne minuten e 65-te dhe ka shenuar ne minuten e 82-te, nderkohe qe eshte ndeshkuar me karton te verdhe ne minuten e 83-te, pas shenimit te golit.

Ky ishte goli i dyte ne tete ndeshje te luajtura per Kievon kete sezon, dy prej te cilave si zevendesues dhe gjashte te tjera si titullar.

Kel Naraci


busy
komente