HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ekskluzive / Nani: Ndeshjet ndaj Shqiperise ishin shume te lodhshme
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 25 Korrik 2011 07:20   pdfShtypEmail

ball_goalGjate ndeshjeve kualifikuese per eliminatoret e Boterorit 2010, Portugalia dramen me te madhe e kaloi ne dy dneshjet me Shqiperine te cilat deri ne sekondat e fundit i sollen çorroditje skuadres portugeze. "Une luajta si zevendesues te dyja ndeshjet, por mbaj mend qe na ka dale gjuha, pasi ishin ndeshje te lodhshme mendore dhe fizike. Ne Portugali nuk kishim fat, por ne Shqiperi fituam me fat ne sekondat e fundit", u shpreh Luis Carlos Almeida da Cunha shkurt per Albaniasoccer.com


busy
komente