HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 07 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Seria A / Kievo e interesuar per Salihin
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Korrik 2011 05:15   pdfShtypEmail
hamdi_salihi_rapidSulmuesi i kombetares se Shqiperise Hamdi Salihi  eshte vene ne shenjester te klubit italian Kievo Verona. "Verdheblute" jane te interesuar per sulmuesin shqiptar i cili aktualisht luan me klubin Austriak Rapid i Vjenes. Drejtuesit e Kievos jane duke e vezhguar sulmuesin shkodran dhe jane te interesuar ta afrojne Salihin tek Verona, duke pare qe edhe kontrata e tij skadon ne 30 Qershor 2012.

Kel Naraci

busy
komente