HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Seria A / Ujkani mund te rikthehet tek Palermo
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Korrik 2011 05:20   pdfShtypEmail

sajmir_ujkani2Tashme qe portieri Sirigu eshte lojtar i Paris Saint Germain ne kampionatin Francez,  Palermo eshte vene ne kerkim te nje portjeri. Njeri nga objektivet eshte Sorrentino, por nuk lihet menjane edhe portieri i kombetares se Shqiperise Saimir Ujkani i cili vazhdon eksperiencen me Novaren, por nuk duhet harruar qe gjysma e kartonit eshte ne pronesi te Palermos.

Kel Naraci


busy
komente