HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozat kuqezi premtojne spektakel ne “Loro Borici”
nga AlbaniaSoccer   E martë, 09 Gusht 2011 22:04   pdfShtypEmail

Tifoz_kuq_e_ziTe merkuren ne oren 20:00 ne Shkoder do te luhet miqesorja mes Shqiperise dhe fqinjeve nga Mali Zi. Ne stadiumin “Loro Borici” nuk do te mungojne tifozat kuqezi. Prej kohesh ata kane nisur  pergatitjet per kete ndeshje dhe mendohet te jene te shumte ne numer ne perkrahje te kombetares ne kete ndeshje testuese para Frances. Bashke me ta do te jene edhe tifozet e Vllaznise qe njihen ndryshe si Vllaznit Ultras. Tifozat kuqezi dhe kuqeblute nga Shkodra do te qendrojne ne tribunen pas porte ku dhe cmimet e biletave jane me te lira. Edhe pse miqesore atmosfera ne Loro Borici do te jete e gjitha per tu shijuar.


busy
komente