HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus:Bie ne pranga drejtori i Stadiumit Kombetar "Qemal Stafa".
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 15 Gusht 2011 18:54   pdfShtypEmail
stadiumi_kombetar_qemal_stafa_thumbBurime nga policia e shtetit ben te ditur sot se kane arrestuar ne flagrance drejtorin e stadiumit Genc Sallaku.Ai u kap me shumen e 150 mije lekeve te reja ne flagrance pasi ja kishte marr nje personi pasi i dha nje ambjent me qera ne brendesi te stadiumit.41- vjecari i cili e ka administruar stadiumin qe nga largimi i drejtorit te meparshem Perikli Dhales pas skandalit te ikjes se dritave ne ndeshjen miqesore Gramozi-Real Madrid. Ky rast shume i rende korruptiv tregoi se korrupsioni qe e ka kapur thelle dhe boten e futbollit prej kohesh, po fillon te shfaqet akoma me dukshem.

busy
komente