HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Nis shitja online e biletave per ndeshjen Shqiperi-France
nga AlbaniaSoccer   E diel, 28 Gusht 2011 23:28   pdfShtypEmail

biletaTe premten, me 02/09/2011 ora 21:00, ne Tirane, ne Stadiumin kombetar "Qemal Stafa" do te zhvillohet ndeshja e rradhes ne Grupin D midis Kombetares Shqipetare dhe asaj te Frances. Ndeshja eshte e vlefshme per eleminatoret e EURO 2012. Shqiperia ndodhet ne vendin e 5-te me 8 pike ndersa Franca ne vendin e pare me 13 pike. Ka nisur shitja e biletave online per kete takim. Interesimi eshte shume i madh nderkohe qe pritet qe shitja te behet ne nje kohe rekord.Shume shpejt do te nise edhe shitja e biletave ne terren ndersa online te interesuarit mund ti gjejne ne faqen www.blinibileta.com. FSHF ka lajmeruar si bileta do te kete jo vetem ne Tirane, por dhe ne Kamez, Shkoder, Durres, Vlore si dhe ne dy qytetet e Kosoves, Prishtine dhe Prizren.

Cmimet e biletave per kete ndeshje :

Tribuna A – 10 mije, 7 mije dhe 5 mije leke

Tribuna D2 – 3 mije leke

Tribuna D1/D3 – 2 mije leke

Tribuna C/E – 500 leke


busy
komente