HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Rradhe neper sportele, shiten ¾ e biletave ne Qemal Stafa
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 31 Gusht 2011 17:45   pdfShtypEmail

biletaInteresim i jashtezakonshem eshte shenuar per ndeshjen qe do luhet te premten mes Shqiperise dhe Frances. Biletat kane dale ne shitje prej te henes dhe dy dite para ndeshjes eshte shitur ¾ e totalit. Neper sportelet ku jane shitur biletat ka pasur rradhe te gjata dhe fluks te madh sportadashesish qe donin te merrnin nje bilete. Qemal Stafa pritet te mbushet mbi kapacatitet pasi interesimi eshte shume i madh. Biletat me shume mundesi do te mbarojne brenda pak oresh.busy
komente