HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Kombetarja Frances “stervitje” ne malin e Dajtit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 01 Shtator 2011 15:23   pdfShtypEmail
francaKombetarja e Frances ka shfrytezuar paraditen e sotme per te bere nje stervitje te vecante dhe mjaft relaksuese.Ne prag te ndeshjes me Shqiperine ,trajneri Lorent Blank e dergoi skuadren e tij ne Malin e Dajtit per te bere nje shetitje.Keshtu francezet jo vetem kane pushuar dhe shijuar mrekulline panoramike qe ofron Dajti por dhe jane bere gati per ndeshjen e 2 shtatorit

Perfaqesuesja franceze do te qendroje ne Tirane deri diten e hene ku do te udhetoje me pas drejt Rumanise per ndeshjen eliminatore te radhes nderkohe gjate ketyre diteve ata do te shfrytezojne mundesite qe ofron kryeqyteti shqiptar per tu pergatitur si duhet.


busy
komente