HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Shqiperi-France, formacionet zyrtare
nga AlbaniaSoccer   E premte, 02 Shtator 2011 19:37   pdfShtypEmail

Altin_LALA_1Kapiteni Lala nuk do te jete titular dhe ne vend te tij do te aktivizohet Bulku. Ndryshim tjeter eshte dhe rikthimi i Currit ne mesfushe.

Formacionet zyrtare:

Shqiperia: Ujkani, Vangjeli, Dallku, Cana, Teli, Bulku, Skela, Curri, Agolli, Salihi, Bogdani

Franca: Lloris, Evra, Abidal, Kaboul, Reveillere, M’Vila, Nasri, Diarra, Ribery, Malouda, Benzema


busy
komente