HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Josip Kuzhe: Nuk kemi me objektiva
nga AlbaniaSoccer   E premte, 02 Shtator 2011 23:47   pdfShtypEmail
josip_kuzhe1Pas perfundimit te ndeshjes Shqiperi-France e vlefshme per eleminatoret Euro 2012 me rezultatin 1-2 trajneri Josip Kuzhe shprehet gjate konferences  per shtyp se: "E humbem fillin qe ne minutat e para. Ishim te paorganizuar dhe pesuam shume shpejt. Me pas e morem veten por nuk na sherbeu per asgje, sepse humbem. Largimi i Currit me prishi  te gjithe planin. Ajo qe calonte me shume ishte mesfusha. Tashme nuk kam me objektiva dhe do te mendoj per rinovimin e skuadres ne ndeshjet e ardhshme", perfundoi trajneri kroat.

busy
komente