HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Gjyqtar grek per France-Shqiperi
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 05 Tetor 2011 15:51   pdfShtypEmail

gjyqtarNje treshe gjyqtaresh nga Greqia do te drejtojne ndeshjen mes Frances dhe Shqiperise. Ky takim do te luhet diten e premte ne oren 21:00.
Gjyqtari kryesor eshte Mihalis Kukaulaqis. Albitri grek eshte i datelindjes 25 qershor 1975 dhe eshte gjyqtar i FIFA-s qe nga viti 2008. Kombetares shqiptare me albitrat grek nuk i ka shkuar shume mbare. Kujtojme miqesoren e muajit shkurt ne Tirane Shqiperi-Slloveni. Albitri kryesor ate ndeshje i mohoi nje penallti te paster kombetares sone.


busy
komente