HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Rikthehen Lala, Bogdani e Teli, mungojne Duro e Vangjeli kunder Rumanise
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 08 Tetor 2011 23:21   pdfShtypEmail

erion_bogdani_albdo te luaj te marten ndeshjen e fundit per fushaten eleminatoreve EURO 2012, kunder Rumanise ne “Qemal Stafa”. Kuqezinjte jane te obliguar te fitojne ne kete ndeshje per te kenaqur tifozerine e zhgenjyer se fundmi nga paraqitjet e tyre. Tre rikthime te rendesishme do te kete kombetarja kete ndeshje. Kapiteni Lala, sulmuesi Cezenes Erion Bogdani dhe mbrojtesi Admir Teli do te rikthehen per te luajtur dhe pritet te jene ne formacion nga minuta e pare. Keto tre lojtare do te rrisin forcen e perfaqesues sone. Por Kuzhe do ti duhet te bej llogarite e ndeshjes pa Klodian Duron dhe Kristi Vangjelin, te dy te skualifikuar me kartona pas ndeshjes me Francen.


busy
komente