HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Rriten mundesite qe Bulku te jete ne fushe kunder rumuneve
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 08 Tetor 2011 23:23   pdfShtypEmail

ervin_bulku_greuther_albania_thumbErvin Bulku mund te luaj kunder Rumanise te marten ne mbremje. Mesfushori e energjik ishte nje mungese e rendesishme kunder Frances te premten, por ai ka shume mundesi te rekuperohet per ndeshjen e fundit qe Shqiperia do te luaj per kete edicion. Kuzhe per kete arsye nuk e mori Bulkun me vete ne France dhe preferoi ta ruante per ndeshjen kunder Rumanise. Mjeket e perfaqesueses kane besim qe Bulku do te jete i gatshem te luaj perkrah Altin Lales ne qendren e mesfushes dhe kjo do te ishte nje force me shume per Shqiperine ne ate mbremje.


busy
komente