HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Cmimet te kripura dhe interesim i paket, “Qemal Stafa” rrezikon te jete i zbrazur
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 10 Tetor 2011 22:42   pdfShtypEmail

bileta_per_ndeshjeCmimet e larta qe FSHF-ja ka vendosur per ndeshjen me Rumanine dhe interesimi i paket per nje ndeshje qe ska asnje vlere per kete edicion, rrezikojne te mos kemi atmosferen e zakonshme qe jemi mesuar te perjetojme kur luan kombetarja.  Neser ne “Qemal Stafa” pritet te mos kete shume tifoz kuqezi dhe keto jane pasojat qe po shfaqen menjehere pas disfatave zhgenjyese qe Shqiperia ka bere ne kohet e fundit. 50 mije leke te vjetra kushton bileta ne tribunen A, 20 ne tribunen D2, 10 ne tribunen D1 dhe 3 mije leke tribat C dhe E. Cmime keto shume te larta per nje ndeshje qe nuk vlen me shume se nje miqesore. FSHF gaboi edhe kete rradhe.


busy
komente