HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet shqiptar vleresojne punen e Kuzhes, FSHF nen akuze per shkarkimin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 20 Tetor 2011 22:20   pdfShtypEmail

tifo_kuq_e_zi_rrugveNe te gjitha sondazhet e zhvilluara ne internet, Josip Kuzhe eshte vleresuar nga tifozet shqiptar per punen e bere gjate ketyre dy viteve e gjysem me kombetaren kuqezi. Kuzhe i dha fund bashkejeteses me Shqiperine sot ne dreke dhe tifozet kuqezi kane reaguar duke akuzuar Federaten Shqiptare te Futbollit per kete levizje qe kane bere. Kuzhe fitoi zemren e shqiptareve dhe ne stadium nuk ka pasur ndeshje qe te mos kishte ovacione per te. Kroati mbante ne qafe shallin kuqezi dhe sot i dha lamtumiren e fundit Shqiperise. Rezultatet e dobta qe morem ne ndeshjet e fundit, sipas tifozeve shqiptar merita i shkon lojtareve qe nuk ishin te mobilizuar sa duhet.


busy
komente