HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Matjaz Kek tekniku qe mund te pasoje Kuzhen
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 22 Tetor 2011 17:47   pdfShtypEmail
matjaz_kekEshte zgjeruar edhe me shume rrethi me emrat kandidat per te zene vendin e Josip Kuzhes ne bankinen e Shqiperise.Matiaz Kek eshte nje mundesi potenciale per te marre drejtimin e kuqezinjve.Ai ka bere mrekulline me kombetaren e Sllovenise te cilen e kualifikoi ne Boterorin Afrike e Jugut 2010.Kek nuk do te rinovoje per Sllovenine pasi federata e tij po kerkon nje trajner te ri.Keshtu shkruante "nogomania.com"
Kuotat e Matjez Kek  per te marre Shqiperine jane rritur.Tani 50-vjecari ka kaluar  ne avance kunder kandidatit tjeter Besnik Hasi ,me te cilin negocitat jane nderlikuar per shkak te termave financiare.

busy
komente