HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Besnik Hasi refuzon oferten per postin e trajnerit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Nentor 2011 00:01   pdfShtypEmail

Besnik_HasiBesnik Hasi nuk do te jete trajneri kombetares. Ky lajm eshte mesuar vone ne mbremjen e te merkures nga njerez te brendshem ne FSHF. Ish kapiteni i perfaqesueses sone nuk ka pranuar oferten qe presidenti Armando Duka i kishte bere qe pas largimit  te ish trajnerit Josip Kuzhe. Hasi ka dashur te merrte ne dore nje projekt kater vjecare ndersa FSHF i ofronte vetem dy vitet e ardhshme. Gjithashtu edhe kerkesa financiare e tij nuk eshte perputhur me ate qe ofrohej. Ai ka zgjedhur te mos largohet nga Anderlehti ku punon si zevendes trajner dhe ti thote jo Shqiperise. Tani FSHF-se i lind detyra te gjeje nje tjeter trajner per te zevendesuar vendin e lene bosh nga Kuzhe.


busy
komente