HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Te djelen nis grumbullimi rradhes
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Nentor 2011 00:24   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitet1Ne daten 6 nentor do te nise grumbullimi i lojtareve te kombetares. Jo te gjithe kane mundesi te vijne te djelen, por nje pjese e tyre qe kane perfunduar angazhimet me skuadrat ku luajne do te zbarkojne ne hotel “Dyrrah”. Pjesa tjeter do te bashkohet me ta te henen e javes tjeter. Ne mungese te nje zevendesuesi per Kuzhen e larguar, ne dy miqesoret e ketij muaji pritet te drejtoje Dzemal Mustedanagic, boshnjaku qe kualifikoi kombetaren e 17 vjecareve. 22 lojtaret e grumbulluar me shume mundesi do te vihen ne urdhrat e tij per tu pergatitur per miqesoret qe do te luajne me Azerbaxhanin dhe Maqedonine.


busy
komente