HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuqezinjte nisin stervitjen ne urdhrat e Mustedanagic
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Nentor 2011 00:32   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitet1Kombetarja e Shqiperise ka nisur te henen pergatitjet per dy ndeshjet miqesore qe do te luaj me Azerbaxhanin ne Tirane dhe Maqedonine ne shtetin fqinj. Ne urdhrat e zv/trajnerit ne kohen e Kuzhes Dzemal Mustedanagic, lojtaret e kuqezinj kane nisur stervitjen ne stadiumin e Shijakut. Te gatshem per te kane qene portierët Hidi dhe Shehi dhe futbollistët Lila, Dallku, Cana, Agolli, Vila, Teli, Lilaj, Lika, Salihi, Bakaj, Muzaka, Hyka dhe Roshi. Akoma nuk jane bashkuar me skuadren Kapllani, Bogdani, Vangjeli, Curri dhe Jonuzi qe do te mberrijne te marten. Mustedanagic eshte trajneri i perkohshem per kuqezinjte qe jane ne pritje te emrit te ri qe do te marre drejtimin e skuadres.


busy
komente